Прорвалися з боєм: захисники Маріуполя врятували пів тисячі бійців із порту – ЗМІ

Прорвалися з боєм: захисники Маріуполя врятували пів тисячі бійців із порту – ЗМІ

Захисники України з 36-ї окремої бригади морської піхоти провели разом з іншими підрозділами Збройних сил України та Національної гвардії успішну операцію з порятунку побратимів у Маріуполі. Ризикуючи власним життям, воїни евакуювали з порту близько пів тисячі прикордонників та співробітників поліції на територію заводу «Азовсталь».


Під час операції захисники Маріуполя ще й завдали серйозних втрат російським окупантам. Про це, посилаючись на коментар одного з офіцерів 36-ї ОБрМП, повідомляє видання «Преступности.нет».

За даними видання, морпіхи з миколаївської бригади морської піхоти разом із «азовцями» на бронетехніці з боєм прорвалися до території маріупольського морського порту, де перебували українські прикордонники та кілька підрозділів Нацполіції. У них закінчувався боєкомплект.


Якби не вчасна допомога побратимів, усі близько 500 українських воїнів, які тримали оборону в порту, могли б загинути чи потрапити у полон до окупантів.

Але «Азов» та ЗСУ, які спланували операцію з їхнього порятунку, забезпечили вогневе прикриття і змогли вивезти бойових побратимів. Тепер вони перебувають разом з іншими захисниками Маріуполя на території підприємства «Азовсталь», яке перетворилося на неприступну фортецю для російських окупантів.


При цьому повідомляється, що під час спецоперації з порятунку побратимів українські військові ще й завдали ворогові суттєвих втрат.

Залиште свій коментар