Прописали мазь і відправили додому: у Мелітополі 5-класниця зламала хребет на подвір’ї школи

Прописали мазь і відправили додому: у Мелітополі 5-класниця зламала хребет на подвір’ї школи

Дівчинку транспортували до обласної лікарні в Запоріжжі.


У Мелітополі Запорізької області школярка отримала перелом хребта на шкільному подвір’ї. Спершу у лікарні серйозних травм у дитини не виявили, але МРТ підтвердило перелом кількох хребців.

Про це повідомляє «РІА Мелітополь».


Пригода сталася у школі №15 Мелітополя Запорізької області. 11-річна школярка Настя Тарасова зі своєю мамою йшли до школи. На подвір’ї навчального закладу дитина послизнулася і впала на землю, вдарившись спиною.

Її мама Вероніка спробувала підняти доньку, але побачила, що в неї посиніло обличчя. Як виявилося, через больовий шок у Насті зупинилося дихання.


Класна керівниця дівчинки, яка саме приїхала на роботу, відвезла її з мамою до приймального відділення ТМО.

Там Насті зробили рентген і не виявили серйозних травм. Лікар-травматолог оглянув дитину, діагностував забій, прописав мазь і порадив звернутися до хірурга.


Оскільки дитина впала в п’ятницю, а лікарі нічого страшного не виявили, вихідні мама дівчинки мазала їй спину маззю. У понеділок вона звернулася до Центру первинної медико-санітарної допомоги №1.

Там одразу запідозрили компресійний перелом хребта та порекомендували зробити МРТ, яке підтвердило — у дитини перелом п’яти хребців грудного відділу. Хірургиня сказала Вероніці, що Настю треба транспортувати до Запорізької обласної лікарні самостійно.

«Покладіть її на заднє сидіння та везіть», —  порадила фахівчиня.

Мама дівчинки запідозрила, що людину з переломом хребта так не транспортують, проте лікарка наполягала на своєму і навіть відвела її до завідувачки центру.

Там, за словами жінки, на неї почали кричати, сказали, щоб вона сама телефонувала до обласної лікарні та домовлялася, а для транспортування дитини викликала таксі.

Жінка у розпачі звернулася до керівниці станції швидкої медичної допомоги. Її очільниця Світлана Краснова взяла на себе відповідальність та виділила автомобіль для транспортування дівчинки до Запоріжжя.

Настю госпіталізували до відділення та зараз вона проходить обстеження.

У тому, що сталося, мама звинувачує керівництво школи, яке не подбало про безпечне переміщення дітей двором навчального закладу.

У міському управлінні освіти з цієї події за фактом травмування дитини призначили перевірку. Її результати будуть відомі незабаром. Розпочали комплексний розгляд і за фактом неналежного надання медичної допомоги у міському відділі охорони здоров’я.

Зараз мама Насті, яка виховує дитину сама, збирає гроші на лікування доньки.

Залиште свій коментар