Військовий зазнав смертельного кульового поранення зранку 19 листопада. Він служив у 8 полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ.


Бойовий досвід Мрачковського та поранення

За інформацією благодійної організації VATRA, Мрачковський вперше опинився у лавах Збройних сил України ще у 2006 році. Тоді він як строковик потрапив у 80 бригаду. Згодом служив й в окремій роті снайперів ЗСУ, а також у 51 та 128 бригадах.

Військовий брав участь у боях за Савур-Могилу. Разом з розвідниками забирав з позицій поранених у найнебезпечніші моменти. Мрачковський зазнав поранення, але коли одужав – знову повернувся захищати Україну від окупантів. У селі біля Дебальцево серйозно постраждав, коли затягував пораненого побратима на БТР. Тоді ручний протитанковий гранатомет противника влучив у броню машини, осколок розірвав легеню воїна.


Що Мрачковський говорив про війну

Військовий підкреслював, що справжній снайпер має бути витривалим та хитрим й завжди повинен зберігати спокій. Адже саме вони завжди відіграють вирішальну роль у війні. Український захисник пояснював, що не бере до серця кожен постріл. Мовляв, це лише ціль, а знищує він ворогів, а не людей. Як пише «Новинарня«, воїна називали «одним із найрезультативніших снайперів” полку ССО.

Загинув Уберт Мрачковський / Фото з фейсбук сторінки «Ветеранське братерство Хмельниччини»


У загиблого залишилися дружина й дитина

Товариш загиблого Віталій Блонський повідомив у фейсбуці, що у Мрачковського залишилися мати, дружина та дитина. Він наголосив, що той захищав Україну з 2014 року, й навіть попри поранень на Савур-Могилі та у Дебальцево, знову став у бій за батьківщину. «Хмельниччина сьогодні втратила воїна. Це траур для всієї України», – написав друг бійця.