Пройшов Іловайськ, полон, але загинув від рук товариша: деталі про жертву стрілянини в Дніпрі

Пройшов Іловайськ, полон, але загинув від рук товариша: деталі про жертву стрілянини в Дніпрі

Внаслідок стрілянини у Дніпрі загинули 5 людей, серед яких Олександр Буганов. Чоловік пройшов Іловайськ, побував у полоні бойовиків, та загинув від кулі товариша по службі.
Старший лейтенант Олександр Буганов був начальником варти. Трагедія трапилася 27 січня – саме під час його зміни.


Пройшов Іловайськ і полон: що відомо про Буганова

Олександр Буганов був кадровим військовим. Друг загиблого розповів, що чоловік служив у Внутрішніх військах ще до 2014 року.

Ми разом працювали у військовій частині 3056 у Херсоні. Я звільнився, а він залишився. Потім їх відправили в АТО на Донбас,
– поділився товариш.Буганов був в Іловайську, потрапив у полон до бойовиків. «Я ніколи не розпитував його про той час, проведений у полоні. Для нього це була важка тема, тому ми не розмовляли про це», – уточнив друг чоловіка.

Після повернення з війни Буганов залишився в армії, однак перевівся в іншу частину Дніпра.

Захоплювався мотоциклами, походами

Чоловік захоплювався мотоциклами, міг днями пропадати в гаражі, ремонтуючи їх. На його сторінці у фейсбуці є багато фотографій з улюбленим байком. Крім того, військовий любив походи та восени 2021 року піднявся на Говерлу.

Він був дуже позитивною і веселою людиною, любив пожартувати. Я не вірю тому, що розповідають про якісь нібито нестатутні стосунки в їхній частині. Він не з таких людей,
– додав його товариш.

Буганов був одружений, у нього залишися 2 маленькі доньки.

Чоловік захоплювався мотоциклами / Фейсбук Олександра Буганова

Залиште свій коментар


Loading...