ПриватБанк після переказу заблокував акаунт клієнта у додатку та скасував фінансовий номер: що відбувається

ПриватБанк після переказу заблокував акаунт клієнта у додатку та скасував фінансовий номер: що відбувається

В Україні пенсіонерка втратила доступ до додатку Приват24, тому що не підтвердила в ньому один із платежів. Крім того, банк перестав вважати її номер фінансовим. Тепер, щоб відновити доступ до додатку та номеру, необхідно приїхати до відділення або знайти найближчий банкомат.


Про це син клієнтки написав на спеціалізованому форумі «Мінфін». «Після здійснення платежу на інший банк із програми Приват24 платіж було відхилено, а сам додаток та номер зробили неактивним. Пояснюючи це тим, що ви не підтвердили платіж з метою безпеки, тому оператор при вашому зверненні зняв номер як фінансовий», – написав клієнт.

За його словами, подібна ситуація відбувається щомісяця. При цьому до найближчого відділення потрібно добиратися 24 км, поїздка коштуватиме приблизно 400 грн. Українець запитав банк: чому не зателефонували, якщо операцію вважали підозрілою, а одразу ж заблокували програму і перестали вважати номер клієнта фінансовим.


У «Приваті» на таку скаргу відповіли: лише намагалися захистити своїх клієнтів від шахраїв. «Шкода, що наша турбота про фінансову безпеку вашої мами залишили негативний осад. Дійсно, деякі операції можуть потрапляти на перевірку – це викликано необхідністю переконатися, що їх здійснює клієнт, а не третя особа і тим самим захистити клієнта від шахраїв», – відзначили в фінустанови.

Підтвердити номер телефону можна у найближчому банкоматі. «Просимо виявити терпіння та розуміння необхідності цієї процедури», – додали в банку.


Залиште свій коментар