Прислугою у доньки Пєскова в Парижі працювала українка зі Львівщини: з’ясувалися деталі

Прислугою у доньки Пєскова в Парижі працювала українка зі Львівщини: з’ясувалися деталі

У паризькій квартирі доньки спікера глави РФ Дмитра Пєскова, яка потрапила під санкції, працювала прислуга з України. Йдеться про Ілону зі Львівщини, яка, можливо, і нині продовжує спілкуватися з Єлизаветою Пєсковою.


Про це стало відомо випадково, завдяки знятому ще близько двох років тому відео нардепа Олексія Гончаренка, передає «Сьогодні». Тоді він показав елітне помешкання доньки путінського прессекретаря, де в кадр потрапила дівчина, у якій українці впізнали землячку (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

Зауважимо, що депутат із камерою просто зайшов до будинку на проспекті Віктора Гюго, 161 і зателефонував до квартири Пєскових. Двері йому відчинила жінка, яка, припустив він, була гувернанткою чи служницею. Хоча сама вона назвала себе родичкою, яка приїхала в гості.


За роликом, який згодом Гончаренко опублікував у соцмережах, жителі села Стрільбичі Самбірського району Львівської області впізнали у ній свою односельчанку Ілону.

У жінці з квартири Єлизавети Пєскової в Парижі впізнали українку зі Львівщини

«Тепер побоюємося, щоб вона не допомагала Росії в агресії проти України. Адже вона працювала, а може, й досі працює у Пєскових», – говорили в селі.


Нині, коли керівник Дмитра Пєскова – глава РФ, воєнний злочинець Володимир Путін розпочав війну проти України, – журналісти «Сьогодні» звернулися до спецслужб. Ті мають з’ясувати, чи справді на відео була мешканка села Стрільбичі та чи не допомагає вона країні-агресору.

Українка Ілона два роки тому представилася родичкою Пєскових

Гончаренко у коментарі виданню додав, що знає про ситуацію. За його словами, та жінка дійсно українка.


«Мені навіть писали, що люди її впізнали. Ім’я – Ілона. Я вважаю, що працювати на сім’ю Пєскових – це працювати проти України», – зазначив нардеп.

Залиште свій коментар