Міністр оборони США Ллойд Остін під час візиту в Україну проведе зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та міністром оборони Андрієм Тараном.

Про це повідомляється на сайті Міноборони США.


На зустрічах з президентом і міністром оборони України очільник Петагону запевнить їх в незмінній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України.

Сторони мають обговорити прогрес України по впровадженню тих реформ в системі оборони, які необхідні для просування євроатлантичних прагнень України.Крім цього, мова піде про регіональне співробітництво між союзниками та партнерами в регіоні Чорного моря.

«Міністерство оборони США неухильно підтримує європейських союзників та партнерів перед лицем дестабілізуючих дій Росії у критично важливому регіоні Чорного моря», — сказано у повідомленні.

Також йдеться про те, що Остін під час візиту в Європу зустрінеться з прем’єром Грузії Іраклієм Гарібашвілі і міністром оборони Джуаншер Бурчуладзе. Також він відвідає Румунію, а в Бельгії у нього запланована зустріч із генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.