Чоловік кинувся у квартиру, щоб врятувати жінку: дивіться відео

Як врятували жінку

На відео видно, як чоловік виліз на дах прибудови, де розташовується «Нова пошта», й застрибнув у вікно. У той час з квартири вже йшов дим. Він тримав на руках жінку й виніс її через вікно. Пенсіонерка була розгубленою та не могла стояти. Після цього рятувальники допомогли зняти її з даху.


Ще одне врятоване життя

У цьому ж будинку працівники ДСНС врятували ще одну літню жінку, яка самостійно не змогла вийти з помешкання на другому поверсі. Крім цього, з верхніх поверхів на свіже повітря евакуювали 8 людей.

Де виник вогонь

Вогнеборці встановили, що пожежа виникла на другому поверсі дев’ятиповерхівки на балконі й поширилась на житлову кімнату. Однак причини та обставини встановлюють правоохоронці. Ліквідували вогонь 15 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки.


Наслідки пожежі

Вогонь поширився на площі 25 квадратних метрів. Через це кімната, балкон, коридор квартири вигоріли повністю. Стіни та стелю кухні покрила кіптява.

Ще одна пожежа в Києві

У Солом’янському районі Києва 19 січня виникла пожежа у побутовій кімнаті. У ній загинула жінка 1980 року народження та чоловік 1970 року народження отримав опіки.