Пожертвувати кавою і віддати життя – це різні речі: азовець «Торк» про «бійців економічного фронту»

Пожертвувати кавою і віддати життя – це різні речі: азовець «Торк» про «бійців економічного фронту»

«Торк» наголошує, що війна буде довгою, відсидітися не вийде, тому воювати потрібно буде кожному.


Захисник Маріуполя, боєць «Азову» Олександр із позивним «Торк», якого звільнили з російського полону, прокоментував гучні вечірки в тилу під час війни і розповів, як ставиться до людей, які відмовляються воювати, бо мовляв натомість донятать на ЗСУ.

Про це він сказав в інтерв’ю youtube-каналу «Розмова».


Олександр погодився з тезою, що воювати будуть всі українці.

«Люди закінчуються і всі це прекрасно бачать. Рано чи пізно усім доведеться воювати. Бо це не закінчиться завтра-післязавтра. Я думаю, багато хто розуміє, що настала епоха війн. Є ядро цієї війни – Росія», – каже «азовець».


«Торк» припускає, що війна в Україні і війна в Ізраїлі – це не останні війни, які має пережити людство найближчим часом. Він не виключає, що світ наближається до глобальної Третьої світової війни.

«Війна буде довгою. Відсидітися не вийде. Воювати потрібно буде кожному», – наголошує «Торк».


Як ставиться до розваг у тилу і «бійців економічного фронту»

«Коли промисловість працює чи щось дійсно важливе – це так треба, як інакше? Бо економіка без цього не буде функціонувати. Але це все переходить до якихось гучних вечірок – це вже занадто», – зазначає військовий.

Він закликає не ставити в один ряд поняття «економічний фронт» і людей, які донатять з реальними бійцями на передовій.

«Хтось кидає 50 грн, при цьому заробляючи 2 тис. доларів на місяць. А хто віддає майже все, що має. Не треба змішувати ці фронти. Просто треба розуміти, що хлопці, які жертвують своїм життям кожен день і ті, хто жертвує кавою кожен день – це трішки інше. Ось це не треба паралельно ставити. Ти – красавчик, що допомагаєш, але ж воювати комусь потрібно», – каже Олександр.

Залиште свій коментар