Послом України в Болгарії стала гештальт-терапевтка: розгорається скандал

Послом України в Болгарії стала гештальт-терапевтка: розгорається скандал

Послом України у Болгарії призначили гештальт-терапевтку Олесю Ілащук. Вона не має ані дипломатичного досвіду, ані досвіду на державних посадах.


Указ про призначення під номером №880/2022 опублікований на сайті Офісу президента. При цьому ЗМІ пишуть, що досі Ілащук позиціонувала себе як фахівець із сексології та дорогоцінних прикрас.

Нова посол уже встигла взяти участь у спільній нараді послів України, яка проходила 22-25 грудня у Києві та Миколаєві.


Водночас, буковинські видання одночасно зазначають, що Ілащук нібито фігурувала у кримінальній справі.

На її сторінці у Facebook йдеться, що вона закінчила історичний факультет Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича є клінічним психологом, системно-сімейним терапевтом, гештальт-терапевтом.


Крім того, зазначено, що Ілащук навчалася у ВОППДП «Український Гештальт Інститут» та в HRD Antwerp у Бельгії, вивчала курс МВА у Бізнес-школі МІМ.

За даними Youcontrol, з 2010 по 2015 рік новопризначена посол обіймала посаду керівника в ювелірній компанії «Джемма». До жовтня 2021 року вона також була співзасновницею компанії. Фірма «Джемма» фігурувала у кримінальній справі колишнього директора Калинівського ринку Івана Ринжука щодо звинувачення у відмиванні коштів.


А після 2015 року до листопада 2016 року Олеся Ілащук керувала ТОВ «ДІДЖИТАЛ-ПК ЛТД», яке займалося оптовою торгівлею комп’ютерів та програмним забезпеченням.

Залиште свій коментар