Порошенко закликав Зеленського до об’єднання

Порошенко закликав Зеленського до об’єднання

Експрезидент Петро Порошенко закликав владу підписати символічний акт про об’єднання.


Джерело: Порошенко на круглому столі «Єдність народу. Захист демократії. Оборона держави», повідомляє сайт «Європейської солідарності»

Дослівно: «І я закликаю до єдності. До символічного акту, який нам треба підготувати і підписати вже зараз. Я дуже шкодую, що немає тут Зеленського і немає тут влади. Але ми не можемо залишатися заручниками, ми закликаємо владу взяти участь в процесі об’єднання.


Вчора я сказав в ефірі, що Зеленський точно не мій друг. І ця дріб‘язковість, переслідування опозиції точно не дає аргументів для об’єднання. Але інтереси держави вищі. І сьогодні мій голос також за об’єднання».

Деталі: Порошенко зазначив, що якщо «не буде влади», то треба об’єднатися демократичним опозиційним силам.


«Не заради лідерства, не під партійними парасолями, а заради і навколо України. І цей символічний акт теж треба підписати вже і зараз», — сказав він.

«За час війни ми відкрили прості істини. Перша істина: той, хто не годує свою армію – буде годувати іншу. Друга істина: хочеш миру – готуйся до війни. Третя істина: як не заглядай в очі і не плач, Москва сльозам не вірить. І об’єднання цих трьох істин – четверта. Це є «геть від Москви», разом – до ЄС та НАТО. Це має бути спільною платформою, яка нас всіх об’єднає», — зазначив Порошенко.


Він вважає, що «не важко об’єднуватись, і це не про українців – «де два українці, там три гетьмани»».

Що передувало: У суботу з нагоди Дня соборності президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності зберігати єдність для того, щоб відлік незалежної України «більше ніколи не переривався».

Залиште свій коментар