Порошенко подав позов до Геращенка, його викликають до суду: з’явилися подробиці

Порошенко подав позов до Геращенка, його викликають до суду: з’явилися подробиці

Заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка викликали до Печерського райсуду Києва за позовом до нього і МВС лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка. Політик вимагає від них спростування заяв про нібито його причетність до акції під Офісом президента, яка закінчилася вандалізмом.

Про такі наміри напередодні з трибуни Верховної Ради оголосив нардеп Андрій Парубій. Відомо, що Геращенко до судової інстанції має з’явитися 23 липня.

Так, під час виступу в колі колег біля трибуни Парубій згадав про стеження за депутатом Київради від «ЄС» Віктором Кононенком. У партії звинуватили владу й пов’язали такі дії з заявами щодо причетності до подій 20 березня під ОП.Виступ фракції "ЄС" з трибуни ВРУ

«Вважаємо, що незаконне стеження може бути пов’язане з брехливими заявами про нібито причетність нашої партії та особисто Петра Порошенка до розфарбовування Офісу президента і розбиття шибок на дверях на Банковій. Порошенко направив позов до МВС та особисто Геращенка з вимогою визнати цю інформацію недостовірною, такою, що принижує його честь і гідність, завдає шкоди репутації», – пояснив парламентар.

Результати акції під ОП 20 березня

Йдеться про висловлювання заступника глави МВС, який говорив, нібито п’ятий президент і чинний народний депутат Порошенко був «зацікавленим у провокаціях під ОП» під час акції прихильників на той момент засудженого Сергія Стерненка. Такою думкою Геращенко поділився в прямому ефірі «Радіо Свобода».Зазначимо, що справа за позовом Порошенка у Печерському райсуді зареєстрована під №757/18007/21-ц. Суддею у ній виступить Хайнацький Євген Сергійович.

«Викликається Геращенко Антон Юрійович як відповідач на 11:30 23.07.2021, зал 337, справа 757/18007/21-ц, позивач: Порошенко Петро Олексійович, про захист честі, гідності та ділової репутації… Подати додатки: копія ухвали про відкриття провадження у справі від 13.04.2021 року; позовна заява з додатками. Наслідки неявки – ст. 223 ЦПК», – йдеться на сайті судової інстанції.

Залиште свій коментарLoading...