“Попереду багато боїв і багато втрат! Нам брешуть!”, – Генерал Кривонос терміново звернувся до українців

“Попереду багато боїв і багато втрат! Нам брешуть!”, – Генерал Кривонос терміново звернувся до українців

Глава військової розвідки Великої Британії генерал Джим Хокенхалл заявив, що війна росії з Україною буде затяжною. Українські генерали погоджуються з цією думкою, стверджуючи, що боїв попереду ще багато.
Про це розповів генерал ЗСУ, перший заступник командувача ССО у 2016 − 2019 роках Сергій Кривонос. Він наголосив, що слова британського генерала про тривалу війну є цілком вірними, передає 24tv.

“Британці як військові стратеги мають чудовий досвід і вони завжди кажуть правду, а не намагаються комусь сподобатися”, – зауважив Кривонос.


Генерал ЗСУ вчергове підкреслив, що потрібно готуватися до затяжної війни і готуватися не лише Збройним Силам, а й всій державі.

“В першу чергу, це підготовка державної економіки до цієї війни, підготовка інфраструктури та підготовка навчених людських ресурсів (військових) для поповнення втрат на фронті. Без цього неможливе продовження війни”, – пояснив Кривонос.


За його словами, росіяни мають більший запас стратегічний, що стосується і нафти, і пального, і техніки, і оборонні підприємства, які цілодобово випускають продукцію. Водночас в Україні останнє поки проблематично.

Генерал ЗСУ відповів, що нам треба чесно сказати, що ні про який “злам хребта російської армії” поки мова не йде.

“Попереду ще багато безсонних ночей, багато боїв, багато втрат, але якщо все правильно підготуватися, реалізувати все і об’єднатися, а також не брехати власному народу, як роблять це деякі керівники ОП, тоді в нас величезний шанс перемогти в цій війні”, – заявив Кривонос.

На його думку, не треба затягнути цю війну в нікуди і залишити на рівні перемовин, як “заморожений конфлікт”, адже в нас ще є великий шанс на цю перемогу. Але для цього треба зробити вищеперераховані речі.

Чи змінила Україна стратегію війни? На це генерал ЗСУ відповів, що поки українська армія не змінила стратегію війни, лише певні способи ведення бойових дій, отримавши західну техніку.

“Але поки що глобально говорити про те, що ми щось змінили, не можна. Для цього нам потрібні навчені та мотивовані люди в окопах, багато артилерії, боєприпаси та інша зброя, і потужна ППО, яка б таки закрила повітряний простір над Україною”, – підсумував він.

Залиште свій коментар