Польська компанія закупила газ зі США для України: деталі

Польська компанія закупила газ зі США для України: деталі

Це вже вдруге, коли американський газ постачається до України.
Польська енергетична компанія PGNiG оголосила про покупку партії зрідженого природного газу (ЗПГ) у США для України. Газ відправлять до українського кордону для американсько-української компанії Energy Resources of Ukraine (ERU).

Про це йдеться на сайті концерну.


Танкер з американським ЗПГ прибуде до терміналу імені президента Леха Качинського у Свіноуйсце наприкінці лютого цього року.

ERU отримає придбане паливо на кордоні між Польщею та Україною до кінця березня 2022 року.У PGNiG наголосили, що це вже друга подібна угода. Перша відбулася у листопаді 2019 року.

«Це чергове постачання американського ЗПГ до України, здійснена компанією PGNiG у співпраці з ERU, яка є нашим стратегічним торговим партнером на українському ринку. Хороші відносини, побудовані роками, особливо важливі зараз, у період великої турбулентності на газовому ринку в Європі», — заявив голова правління PGNiG SA Павел Маєвський.

Маєвський зазначив, що завдяки інвестиціям у польську газову інфраструктуру енергетична безпека регіону буде міцнішою.

«Для України, як і для Європи, диверсифікація поставок, особливо ЗПГ, є ключовим елементом у розбудові енергетичної незалежності«, — сказав своєю чергою представник ERU Дейл Перрі.

У компанії наголошують, що це постачання газу допоможе Україні успішно закінчити опалювальний сезон.

Залиште свій коментар


Loading...