Поклонська несподівано заговорила українською та процитувала Скрябіна. Відео

Поклонська несподівано заговорила українською та процитувала Скрябіна. Відео

«Експрокурорка» тимчасово окупованого Росією Криму та депутатка нелегітимної російської Державної думи Наталія Поклонська опублікувала відео, на якому під своє фото підставила слова з пісні українського музиканта. Йдеться про твір Андрія Кузьменка, більш відомого як Кузьма Скрябін.


Ролик з’явився на сторінці Полконської в Instagram. На ньому змінюються три фотографії «експрокурорки» (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На фото накладено слова із пісні Скрябіна «Люди, як кораблі», які читає сама Поклонська українською мовою. Ролик набрав понад 33 тисячі переглядів і понад 300 коментарів.


Скриншот посту Наталії Поклонської в Instagram
Скриншот посту Наталії Поклонської в Instagram

«Я не твій брат, ти не сестра моя,

Ніколи не розкажи мені – хто


І в чому я винний на нашій землі,

Люди як кораблі.


Кожен пливе, доки хвиля несе

І поки що глибока вода.

Глибока і темна аж до дна.

До самого, самого дна», – йдеться у творі.

 

Нагадаємо, раніше в одному з інтерв’ю Поклонська заявила, що любить українську мову, та заспівала на камеру фрагмент із відомого хіта Софії Ротару «Черемшина».

Відзначимо, що 13 жовтня Поклонську призначили послом РФ в Республіці Кабо-Верде Після місяців погодження кандидатури на цю посаду її особисто затвердив глава Росії Володимир Путін.

Республіка Кабо-Верде розташована на 18 островах Зеленого Мису в Атлантичному океані, за 620 км від західного узбережжя Африки. Площа держави складає 4033 кв. км, населення – близько 550 тис. осіб, столиця – Прая.

Залиште свій коментар