Подоляк прокоментував скандальну статтю NYT про розкол між Зеленським та Залужним

Подоляк прокоментував скандальну статтю NYT про розкол між Зеленським та Залужним

Подоляк зауважує, що критики влади розколюють суспільство та тиснуть на морально-емоційний фон.


Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк спростував інформацію, оприлюднену у статті NYT, про розкол між президентом Володимиром Зеленським та головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Про це політик сказав у вівторок, 7 листопада, під час телемарафону.


«У нас є верховний головнокомандувач — він не може розколювати, тому що верховний головнокомандувач навпаки — все збирає. І в нас сьогодні є абсолютна синхронізація позицій верховного головнокомандувача і військової вертикалі, тому що верховний головнокомандувач вибудовує своє розуміння тактики і стратегії на даних розвідки, даних Генерального штабу і всіх інших додаткових матеріалах. Він приймає політичні рішення, виходячи з інформації, яку він отримує в рамках військового кабінету, Ставки чи селекторів. Неможливо розколоти. Навіщо?», — наголосив Подоляк.

Він зауважив, що сьогодні «бачить в соціальних мережах певне «змагання», яке не на користь Україні.


«Вони хочуть додатково деморалізувати і так тяжкий морально-емоційний фон, в якому ми знаходимося 620 днів війни. Далі — вони хочуть показати нашим партнерам, що в нас немає єдності. Третє, головне — вони хочуть вести переговори з Росією, показавши, що ми настільки слабкі, що готові сьогодні вести переговори на умовах РФ», — підсумував політик.

Залиште свій коментар