Після візиту путіна на день вмс рф в Пітері спалахнув корабель (фото, відео)

Після візиту путіна на день вмс рф в Пітері спалахнув корабель (фото, відео)

Інформацію про постраждалих не розголошують


Кількома днями раніше кривавий президент росії володимир путін брав участь у заходах, присвячених дню військово-морських сил, які проходили у Петербурзі, а вже сьогодні, 2 серпня, на території «Адміралтейських верфей» загорівся рибальський траулер «Механік Маслак», будівництво якого ще триває.

Як пише пропагандистське російське видання «ріа новини», перші повідомлення та відеопідтвердження масштабної пожежі на судні з’явилися у соцмережах. Як видно на кадрах записів, які вдалося зробити очевидцям, загоряння виникло на траулері, який будується за проєктом СТ-192.


"Механік Маслак" - на судні виникла пожежа
У петербурзі горить рибальський траулер «Механік Маслак»

Крім того, посилаючись на пресслужбу «Адміралтейських верфей», видання зазначає, що наразі на судні триває локалізація полум’я. На місці працюють співробітники МНС та самого суднобудівного підприємства.

Що стосується постраждалих у результаті надзвичайно події, то поки що цю інформацію не розголошують, проте очевидці повідомляють, що люди, які перебували на кораблі, нібито встигли покинути його ще до моменту виникнення займання. Інформацію щодо причин виникнення пожежі у росії також не повідомляють.


 


Залиште свій коментар