Після того, як eпiдeмія завершиться, люди будуть їхати з України ще більш масово, ніж раніше – Черняк

Після того, як eпiдeмія завершиться, люди будуть їхати з України ще більш масово, ніж раніше – Черняк

Євген Черняк на своїй сторінці в “Фейсбук”, відзначив, що у зв’язку з початком eпідeмiї кopoнавiрусy в Україні терміново знадобилася якісна медицина.
При цьому бізнесмен і голова наглядової ради холдингу Global Spirits додав, що реалії виявилися зовсім іншими. В країні немає ні лікарень, ні палат. Україні не вистачає не тільки апаратів штучної вентиляції легенів, а й кваліфікованих фахівців.

Через карантин дітей почали навчати по телевізору. В результаті з’ясувалося, що географи плутають океани, а математики – 18 і 28. Більш того – хтось випустив записи з цими помилками в ефір, навіть не підкоригувавши. Виявилося, що якісної освіти в Україні теж немає. Втім, чого взагалі можна вимагати від учителів, які отримують сьогодні мізерні зарплати.


Цікаво, зараз є хоч один інститут держави, який працює нормально? В країні кpaли на медицині, знищували освіту, і, одночасно з цим, перейменовували вулиці, а також з’ясовували, якою мовою потрібно розмовляти. Більш того – зараз вимагають закласти в держбюджет 50 мільйонів гривень на патріотичне кіно. Однак в підсумку в країні не буде нічого – ні кіно, ні вчителів, ні медицини. Як тільки закінчиться eпiдeмiя, люди будуть виїжджати з України ще більш масово, ніж раніше.

Залиште свій коментар


Loading...