Під Харковом ЗСУ майже повністю знищили мотострілецьку роту росіян, також десятки солдатів Путіна вімовилися воювати – Генштаб

Під Харковом ЗСУ майже повністю знищили мотострілецьку роту росіян, також десятки солдатів Путіна вімовилися воювати – Генштаб

Під Харковом українські воїни розгромили мотострілецьку роту зі складу 59 танкового полку РФ. Ліквідовано понад 80% особового складу цього підрозділу.
Через шалені втрати російські контрактники розривають контракти та тікають з путінської армії. Про це повідомили у Генеральному Штабі ЗСУ.

«Противник продовжує зазнавати втрат в живій силі та військовій техніці. Так, в районі міста Харкова, завдяки вдалим діям підрозділів Збройних Сил України, зазнала значних втрат мотострілецька рота зі складу 59-го танкового полку. Встановлено, що втрати зазначеного підрозділу склали майже 80 відсотків особового складу», — констатували у Генштабі.


Шалені втрати, які несе путінська армія в Україні, призводять до масового саботажу з боку контрактників. Так, після розгрому в Україні,близько 25-и військовослужбовців 31-ї окремої десантно-штурмової бригади з Ульяновська відмовились брати участь у війні та збираються звільнитися.

Також у Генштабі повідомили про ліквідацію ЗСУ заступника командира 83-ї окремої десантно-штурмової бригади підполковника Віталія Слабцова.


Загалом впродовж доби Генштаб фіксує виведення підрозділів путінської армії з-під міста Суми. Українське командування припускає, що це може свідчити про провал планів по захопленню цієї частини України та прийняте противником рішення відмовитися від наступу на Сіверському та частково Слобожанському напрямках.

«На Сіверщині завершується виведення підрозділів окупаційних військ на територію Білорусі. Будь-який контроль, зокрема і радіаційний, прикордонниками Республіки Білорусь не здійснюється. Окупанти продовжують безперешкодно вивозити з України до Білорусі награбовані транспортні засоби та інше майно», — констатують у Генштабі.

Разом з тим на Слобожанському напрямку за день особливих змін ситуації не відбулося.

Натомість заворушився ворог на Донеччині.

«На Донецькому напрямку противник проводить заходи перегрупування та посилення наявних військ. Так, підтверджується перекидання окремих підрозділів зі складу 37-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Черняховськ Калінінградської області) на територію Донецької та Луганської областей», — зазначають у ГШ ЗСУ.

Разом з тим військове командування України повсюдно фіксує численні воєнні злочини та злочини проти людяності, скоєні російськими окупантами. Докази катувань, вбивств, грабежів та знущань над мирними українцями збираються — і ляжуть в основу майбутнього вироку трибуналу для Путіна та решти злочинців з РФ.

«Порушення противником норм Міжнародного гуманітарного права щоденно підтверджується численними жертвами серед мирних жителів у звільнених населених пунктах. Всі факти документуються та подаються до міжнародних судових інституцій. Воєнні злочини не мають строку давності, тому правосуддя невідворотне», — запевнили захисники України.

Залиште свій коментар