Під Тернополем від коронавірусу померло немовля: батьки до лікарні не повезли

Під Тернополем від коронавірусу померло немовля: батьки до лікарні не повезли

У Тернопільській області від ускладнень коронавірусної хвороби померло тримісячне немовля. Відомо, що малюка не госпіталізували в лікарню і лікували вдома.
Подробиці загибелі дитини розповіли в ТСН.

За даними лікарів, немовля було родом з Кременецького району Тернопільської області. Як зазначила головний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук, малюк не був госпіталізований в лікарню і проходив лікування вдома.


«Дитина померла вдома. Його до лікарні не госпіталізували. Ми про цей випадок дізналися тільки вчора. Зараз йде розслідування і тільки після нього будуть відомі якісь подробиці», — повідомила Оксана Чайчук.

Епідеміолог обласного центру контролю захворювань Володимир Панічев підтвердив у коментарі для «Суспільного«смерть немовляти та зазначив, що це перший випадок у Тернопільській області.«Вчора зареєстрували випадок смерті дитини у віці 2 місяці 29 днів. Діагноз коронавірус підтверджений посмертно. За життя діагноз не був встановлений. Судмедексперт при розтині запідозрив коронавірус. Були відібрані матеріали та лабораторно підтвердили COVID-19. Смерть в такому віці ми зареєстрували вперше. Наші колеги з Кременця зараз займаються епідрозслідуванням, щоб з’ясувати можливе джерело зараження», — розповів Панічев.

Залиште свій коментар


Loading...