Під Дніпром жінка після сварки з чоловіком лягла на проїжджу частину дороги: її на смерть збило авто

Під Дніпром жінка після сварки з чоловіком лягла на проїжджу частину дороги: її на смерть збило авто

У місті Кам’янське (Дніпропетровська область) жінка скоїла самогубство на дорозі. За попередніми даними, вона вирішила покінчити з життям після сварки зі своїм чоловіком.


Інцидент стався в темну пору доби. Місцева мешканка лягла посеред проїжджої частини і після наїзду авто загинула на місці події. Про це повідомив Telegram-канал «Дніпро оперативний«.

Смерть жінки потрапила на камеру зовнішнього спостереження. Судячи з дати, вказаної на записі, трагедія сталася вночі в суботу, 6 листопада. Ролик можна переглянути за посиланням (обережно, 18+!).


Як видно на відео, загибла сама сама лягла на дорогу близько 3:17 (якщо час на камері встановлено правильно). Вона пролежала десь хвилину, після чого її збив автомобіль.

При цьому перша легкова машина, що проїжджала смугою, на якій лежала самогубиця, змогла звернути й об’їхати жінку. Майже відразу за нею їхав інший транспортний засіб. Водій, певно, не помітив людину та наїхав на жінку на високій швидкості.


Самогубиця на дорозі
Авто збило людину

За даними місцевого Telegram-каналу, сварка сталася, коли жінка та її чоловік гуляли містом.

Чоловік повідомив колишню кохану, що хоче з нею розлучитися. «Власне, це і спровокувало трагедію: жінка лягла на дорогу й почала чекати своєї смерті, яка незабаром дійсно прийшла за нею», – сказано в повідомленні.


Місто Кам'янське під Дніпром
Повідомлення "Дніпра оперативного"
Залиште свій коментар