Під Броварами, куди окупанти вдарили двічі дорогущими ракетами, їм вдалося «знешкодити» теплицю, гній і козу

Під Броварами, куди окупанти вдарили двічі дорогущими ракетами, їм вдалося «знешкодити» теплицю, гній і козу

Домашня тварина стала єдиною, хто загинув під час обстрілу, але постраждав хлопчик.


По коровах, козах, розсаді і мирних будинках — ракетами вартістю кілька мільйонів доларів. Під Броварами по звичайних сільських хатах двічі вдарили ракетними комплексами «Іскандер», поранили дитину.

Про це йдеться в ТСН.


Оцінити силу цих ударів можна фотографії —  у вирві глибина три людських зрости, ширина – навіть складно сказати, перебило також газову трубу, дивом не загорілося. І з цього фото не видно, але в цій же вирві лежить вбита коза – домашня тварина стала єдиною, хто загинув під час обстрілу, але постраждав хлопчик.

Ракетами по маленькому селу неподалік Броварів ударили один за одним. «В три години ранку і в 3:05 наступна лягла», — кажуть місцеві.


Микола з Полтавщини ворога називає монстрами – саме цим словом на Полтавщині його дружина пояснює чотирирічному сину Жені, з ким бореться тато.

«Небезпечний об`єкт», який знищили російські військові – теплиці, розсада – 4 тисячі кущів – огірки, помідори, а ще гній, та сіно.


Найближче до місця опинилася худоба. Це маленьке козенятко разом зі своїми рідними незважаючи на обстріли все одно залишаєтьcя поки що жити тут. «Це насправді якась дивовижа, сарай розбомбило, а 25 корівок та телят вижили», — кажуть фермери.Власник розбомблених теплиць та тварин, що вижили, Юрій з майже знищеної хати нікуди не збирається. Для окупантів всіх, абсолютно всіх, має на тепер лише одне побажання. «Щоб вони здохли», — каже чоловік.

Попри це до цього села з боку окупованих територій з білими повязками на рукавах виходять  жителі сусіднього села – вони члени релігійної громади і ухвалили рішення – несила там жити. Їм довелося виходити мінними полями. У тому, що досі живі,   бачать диво.

Залиште свій коментар