Пaм’ятаєте таку cобі зpадницю Коpолевську? Ви тільки пoгляньте де вона “заcвітилася”

Пaм’ятаєте таку cобі зpадницю Коpолевську? Ви тільки пoгляньте де вона “заcвітилася”

Співвласником російських компаній, які незаконно привласнили гіпермаркети Епіцентр на тимчасово окупованих і захоплених територіях України, став бізнес-партнер брата екснародної депутатки Наталії Королевської.


Про це йдеться в розслідуванні проєкту Схеми, опублікованому в понеділок, 1 липня.

Розслідувачі повідомили, що після початку повномасштабного вторгнення рф у колишньому Епіцентрі в Луганську облаштувалося російське ТОВ Стройцентр.


Це підтверджують дані у відкритому реєстрі юросіб рф, а також касові чеки, до яких отримали доступ журналісти.

Директором і співвласником Стройцентра (частка в 45% через ТОВ Универсал-Юг) є Олександр Якубовський.


Він також володіє акціями компанії Стройцентр-Запоріжжя, що незаконно зареєстрована за адресою Епіцентру в захопленому Мелітополі.

У 2022 році Якубовський разом із російськими окупантами намагалися захопити Епіцентр у Херсоні – військові країни-агресора утримували персонал у заручниках і стверджували, що торгівля триватиме під російським «керівництвом».


За даними Схем, Якубовський разом із соратником Королевської Олегом Погодіним є співвласником української компанії Інтертрейд, а разом із рідним братом Королевської Костянтином — російської фірми ТОВ ЮБС, що зареєстрована в окупованому Криму.

Інфографіка: Схемі

Якубовський у відповідь на прохання журналістів про коментар заявив, що «не розуміє, ким окупована Луганська область», і кинув слухавку.

У PR-департаменті мережі Епіцентр повідомили, що компанія не контролює діяльність у торговельних центрах, розташованих у Луганську (з 2014 року) і Мелітополі (з 2022 року), і не знає, хто там зараз перебуває.

Журналістам не вдалося отримати коментар Наталії Королевської.

Залиште свій коментар