Паливо, підтримка біженців, Мелітополь, ЗСУ – міць. Головне із звернення Зеленського

Паливо, підтримка біженців, Мелітополь, ЗСУ – міць. Головне із звернення Зеленського

Кабмін погодив скасування ПДВ та акцизу на паливо, щоб не було його дефіциту в країні, а ціни не зростали. Рада має терміново проголосувати за це рішення. Про це та багато іншого в щоденному зверненні говорив президент Володимир Зеленський.


→ Уряд погодив скасування ПДВ та акцизу на пальне. Тепер справа за депутатами.

→ Уряд ухвалив рішення щодо компенсації місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг під час розміщення біженців. Громади щонайменше 10 областей отримають конкретні гроші від центральної влади, щоб переселенці були забезпечені всім.


→ Проти окупантів у захопленому ними Мелітополі вранці вийшло на мітинг понад дві тисячі людей. Москва, не соромно? Якщо у Мелітополі виходять 2000 осіб, то скільки має бути у Москві мітингувальників проти війни?

→ Вночі та сьогодні постійно говорив із партнерами про викрадення мера Мелітополя. Зателефонував Шольцю та Макрону. Україна очікує, щоб лідери світу показали, як вони можуть вплинути на ситуацію, хоч би звільнивши одну людину.


→ Україна відправляє гумодопомогу скрізь, куди потрібно, але її рішення мало: потрібне рішення окупантів;

→ ЗСУ роблять усе, щоб позбавити ворога будь-якого бажання продовжувати війну: втрати російських військ є колосальними. Наші 17 днів війни – найбільший удар по армії РФ за десятки років.


→ У більшості армій світу немає стільки всього, скільки ми розвалили техніки росіян за два тижні з хвостиком. Але вони заводять нові та нові колони, намагаються взяти нас кількістю.

→ Наразі не може бути внутрішніх розколів. Тільки підтримка один одного по всій країні.

→ Продовжуємо роботу з європейцями за двома напрямками: а) вступ України до ЄС та б) новий пакет санкцій проти Росії, щоб спонукати її до миру.

→ Насамкінець. Зараз час, який вимагає від усіх нас бути ефективними та у рутинних справах, виконувати свою роботу на 100%, допомагати колегам, дбати про своїх близьких. І при цьому віддавати все, що потрібне для нашої оборони. Тому що це вітчизняна, народна війна за нашу незалежність – не просто держави, а всього українського.

Залиште свій коментар