Отримав 7 кульових поранень: у Дніпрі рятують чоловіка, якого розстріляли у кафе у Новомосковську

Отримав 7 кульових поранень: у Дніпрі рятують чоловіка, якого розстріляли у кафе у Новомосковську

Лікарі бачать позитивну динаміку у пацієнта.


У Дніпрі у лікарні імені Мечникова медики рятують пацієнта з 7 кульовими пораненнями. 33-річного чоловіка доправили з Новомосковська, де його намагалися застрелити у кафе.

Про це повідомляє «Інформатор».


Стрілянина сталася у Новомосковську 21 грудня. Там невідомий розстріляв одного із відвідувачів. Чоловік отримав 7 кульових поранень, і у важкому стані його доправили спочатку до місцевої лікарні, а потім транспортували до лікарні Мечникова.

«7 куль потрапили в його тіло, одна з них пройшла через мозок. Наші нейрохірурги зробили операцію, забрали гематому, що врятувало йому життя. Інші кулі зайшли в грудну клітку, деякі — в ногу, ще одна розбила передпліччя. 7 вхідних отворів, що якщо подивитися на поранення, не давало шансів на життя. Хірурги Мечникова зробили неможливе. Його не тільки врятували, він сьогодні в реанімації, з позитивною динамікою, потихеньку в нього з’являється самостійне дихання, зі збереженням усіх життєвих функцій. Сподіваємося, що завтра-післязавтра вже знімемо його з апарату штучної вентиляції легень і він йтиме на одужання», — повідомив директор лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.


За фактом замаху на вбивство у поліції відкрили кримінальне провадження (ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Стрільця шукають.

Залиште свій коментар