«Отримали по заслугах»: Бійці ООС показали російським найманцям під Маріуполем, хто в Україні господар

«Отримали по заслугах»: Бійці ООС показали російським найманцям під Маріуполем, хто в Україні господар

На території Сходу України протягом п’ятниці, сімнадцятого січня, гібридна російська армія вісім разів відкривала вогонь по позиціях Збройних сил української держави. Дві сильних атаки були здійснені поблизу Павлополя, що поруч з Маріуполем. Не дивлячись на це, наші захисники змогли вистояти, не здавши ні одного метра української землі окупаційним силам, показавши, хто в Україні господар.

Так, на своїй Facebook-сторінці в зведенні штабу операції Об’єднаних сил повідомлялось, що на території Донбасу відбулася ескалація конфлікту. Війська РФ цілих вісім разів атакували українських захисників. Для цього НЗФ використовували заборонену Мінськом озброєння. Йдеться про мінометах 82- і 120-міліметрового калібру.

П’ять з восьми обстрілів припали на зону відповідальності групи «Схід». Ще три обстрілу — на зону відповідальності оперативно-тактичної групи «Північ». Найважче довелося бійцям ЗСУ, які захищають Павлопіль, що поблизу Маріуполя, де вони були атаковані 82-міліметровими мінометами, гранатометами і крупнокаліберними кулеметами, але змогли відбити агресію ворога, не давши останнім завоювати нові позиції.Залиште свій коментарLoading...