Оточення Зеленського влаштувало масштабну аферу з медичним вантажем із Китаю – журналістка

Оточення Зеленського влаштувало масштабну аферу з медичним вантажем із Китаю – журналістка


Оточення президента Володимира Зеленського в розпал карантину займається контрабандою товарів медичного та іншого обладнання на чартерних рейсах із Китаю. Операція вже отримала назву «Баум» – на честь бізнесмена Бориса Баума, претендента на посаду глави нової Комісії з регулювання азартних ігор в Україні.

Контрабанда перевозиться президентськими літаками, які доставляють засоби індивідуального захисту для забезпечення лікарень в Україні. Про це у Facebook написала журналістка Світлана Крюкова.«Всі чули про відомі президентські літаки, які здійснюють чартерні рейси та доправляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов. Спершу це були «Боїнги» компанії SkyUP. Тепер уже в повітря підняли і «Мрію». Наш гарант щовечора щиро переконує всю країну в тому, що все це робиться з метою забезпечити медустанови всім необхідним для боротьби з епідемією. Однак є і зворотний бік медалі, про який мало хто знає, але скоро дізнаються всі», – розповіла вона.

Читайте також:   «Мы должны быть начеку»: президент Зеленский обратился к украинцам


Чартерні вантажі з Китаю

За словами Крюкової, оточення Зеленського займається контрабандою товарів медичного та іншого призначення для комерційних компаній великих торгових мереж.«Контрабанда – це без документів, за готівку, по-жлобськи. Малий і середній бізнес перебуває на межі банкрутства. Виходить із мітингами під Кабмін. Тоді як окремі наближені до Зеленського багатіють з кожним рейсом. Масштаб цієї афери величезний. Бо на кожному борту разом із засобами індивідуального захисту летить частина вантажу, який збувається через комерційні мережі. Імена цих ділків, які беруть участь в операції «Баум», добре відомі», – зазначила Крюкова.

Журналістка пообіцяла незабаром розкрити прізвища та деталі розслідування.

 

Залиште свій коментар

Loading...