Оприлюднено останній прогноз погоди в Україні народного синоптика Леоніда Горбаня

Оприлюднено останній прогноз погоди в Україні народного синоптика Леоніда Горбаня

Народний синоптик Леонід Горбань за два тижні до смерті встиг поділитися з OBOZREVATEL довгостроковим прогнозом погоди на листопад 2021 року для центральних областей України. Відповідно до його розрахунків, у третій декаді місяця можливі морози до -9 градусів.
Синоптик помер у п’ятницю, 1 жовтня. Прогноз для південних регіонів країни він не встиг скласти (щоб подивитися його графік, доскролльте до кінця цієї новини).

Протягом першого тижня листопада народний синоптик спрогнозував нестабільну погоду й температурні «гойдалки». Місяць почнеться з денних температур на рівні +4 градуси, але вже 3 листопада температура впаде практично до 0 градусів. Вночі можливі морози в межах -1… -3 градусів.


Але протягом наступних 3 днів очікується різкий стрибок температури. 6 листопада вона досягне позначки +8.

З 6 по 8 листопада денна температура буде стабільно плюсовою, в межах +8… +10 градусів. А з 8 листопада почнеться новий етап похолодання, цього разу – поступового. До 16 листопада денний температурний максимум становитиме +4… +6 градусів.З 16 листопада зниження температури стане стрімким. 19 листопада можливі невеликі морози як у денні, так і в нічні години.

Протягом найближчих 2 днів, до 20 листопада, температурні показники трохи підвищаться. Вдень повітря прогріватиметься до +2… +3 градусів.

З 20 листопада народний синоптик спрогнозував ще один період похолодання. Температура знижуватиметься до 24 листопада і досягне позначки -5 градусів вдень і -7… -9 вночі. Такі показники зберігатимуться до кінця місяця.

Щодо опадів, то згідно з прогнозом Горбаня, їх у листопаді буде чимало. 2 числа можливий сніг з дощем, 8, 10, 11 і 14 – невеликий дощ, 20, 24, 25 і 28 листопада – сніг.

Нагадаємо, народний синоптик Леонід Горбань помер 1 жовтня. Він був автором унікальної методики довгострокових прогнозів погоди, заснованої на давній народній традиції, що нараховує понад 300 років.

Останній прогноз погоди на листопад 2021 року Леоніда Горбаня.

 

Залиште свій коментар


Loading...