Опитування: понад 67% українців проти другого терміну Зеленського на посту президента

Опитування: понад 67% українців проти другого терміну Зеленського на посту президента

В Україні 67% громадян вважають, що Володимир Зеленський не має повторно балотуватися на пост президента, а 14% хочуть, щоб він висунув свою кандидатуру знову


Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова, проведеного на замовлення Еспресо.TV.

Оцінюючи партію «Слуга Народу», яка позиціонує себе як «партія нових людей» в політиці, 42,5% українців назвали її гіршою за «старі» партії, 33% опитаних не бачить суттєвих відмінностей. Також 14% громадян вважають «Слугу Народу» «партією нових людей», яка здійснює позитивні зміни в суспільстві.


Крім того, 67,5% виступили проти другого терміну Володимира Зеленського на посту президента. Ще 18% вважають, що він повинен балотуватися повторно.


Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 24 листопада по 1 грудня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2005 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Залиште свій коментар