Окупанти у Криму виганяють дітей святкувати «русскую весну» під час пандемії Covid-2019

Окупанти у Криму виганяють дітей святкувати «русскую весну» під час пандемії Covid-2019

У Криму масштабно святкують 6 рік окупації півострова. Все, як завжди, – у стилі окупантів: діти у військовій формі, повно зброї, агітгасел та показових виступів. Знову «діди воювали», вщент забитий новим потоком дітей «Артек»та жодного натяку на карантин.
Російські окупанти поки не оголошують про випадки зараження Covid-2019 у Криму, але відомо про щонайменше 130 осіб, які перебувають «під наглядом» через відвідини територій із фіксуванням випадків коронавірусу або контактів з потенційними його носіями.

Попри те, що окупаційна адміністрація на півострові все ж вирішила закрити усі школи у Севастополі від 19 березня, а вищі навчальні заклади Криму перейшли на дистанційне навчання, дітей продовжують виганяти на безглузді акції. Фото із заходів оприлюднив у твіттері блогер RoksolanaToday&Крим.


 В «Артеку» пройшла чергова вистава із портретами радянських героїв, у Севастопольському техколеджі провели урок «Прапор перемоги».

 

У тому ж Севастополі дітей у військовій формі із нашивками з двоголовим орлом вигнали саджати дерева разом із байкером улюбленого мотоклубу Путіна «Нічні вовки» Олександром Залдостанов «Хірургом».

 

Залиште свій коментар


Loading...