Останні новини
Головна / Стрічка новин / Інше / Окупанти у Криму виганяють дітей святкувати “русскую весну” під час пандемії Covid-2019

Окупанти у Криму виганяють дітей святкувати “русскую весну” під час пандемії Covid-2019

У Криму масштабно святкують 6 рік окупації півострова. Все, як завжди, – у стилі окупантів: діти у військовій формі, повно зброї, агітгасел та показових виступів. Знову “діди воювали”, вщент забитий новим потоком дітей “Артек”та жодного натяку на карантин.

Російські окупанти поки не оголошують про випадки зараження Covid-2019 у Криму, але відомо про щонайменше 130 осіб, які перебувають “під наглядом” через відвідини територій із фіксуванням випадків коронавірусу або контактів з потенційними його носіями.


Попри те, що окупаційна адміністрація на півострові все ж вирішила закрити усі школи у Севастополі від 19 березня, а вищі навчальні заклади Криму перейшли на дистанційне навчання, дітей продовжують виганяти на безглузді акції. Фото із заходів оприлюднив у твіттері блогер RoksolanaToday&Крим.

 

В “Артеку” пройшла чергова вистава із портретами радянських героїв, у Севастопольському техколеджі провели урок “Прапор перемоги”.

 

У тому ж Севастополі дітей у військовій формі із нашивками з двоголовим орлом вигнали саджати дерева разом із байкером улюбленого мотоклубу Путіна “Нічні вовки” Олександром Залдостанов “Хірургом”.

 

Залиште свій коментар

Loading...

Читайте також:   В Киеве – два первых случая коронавируса