Однокурсник Путіна заявив про плани зміни влади в Росії та висловився про теракти в 1999 році

Однокурсник Путіна заявив про плани зміни влади в Росії та висловився про теракти в 1999 році

У Росії збираються замінити Володимира Путіна в кріслі президента на нового, більш агресивного політика. Таку думку висловив колишній радянський розвідник, що нині проживає в США, майор КДБ з 1980 по 1990 рік Юрій Швець, який навчався в Академії зовнішньої розвідки на одному курсі з нинішнім главою Кремля.
Про це він розповів в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера«.

Швець вважає, що «переворот» у РФ планують влаштувати ті самі сили, які й привели Путіна до влади, влаштовуючи вибухи житлових будинків у Москві, у Волгодонську та у дагестанському Буйнакську у вересні 1999 року.


Нагадаємо, такі теракти за офіційною версією були «списані» на чеченських польових командирів під час Другої російсько-чеченської війни. Разом з тим серед світової громадськості знайшла популярність версія про причетність до вибухів російських спецслужб (ФСБ).

«У Росії зараз лихоліття, на самому верху політичної влади. Ті люди, які привели Путіна до влади в 99-му році через теракти — вони підривали будинки… під завалами яких загинули сотні людей, росіян», — розповів він.


На думку колишнього КДБшника, зараз «ці самі люди намагаються викинути Путіна з влади».

«Тому що тіло вже старе, зуби випали, і його треба прибирати. Треба більш молоді та більш агресивні. Ось така ситуація», — висловився Швець.

 

 

Залиште свій коментар