Облаштування торгового острівця

Облаштування торгового острівця

Торгові острівці цінуються за свою компактність, функціональність і мінімальні капіталовкладення. На площі всього лише в 4-10 кв метрів можна реалізовувати безліч товарів і отримувати непоганий прибуток. Але цей принцип діє лише в тому випадку, якщо ви грамотно облаштували ваш відділ.
Непродовольчі острівці

Враховуючи невеликі розміри торгового відділу, облаштовувати його доведеться з особливою увагою. Для початку визначтеся з особливостями реалізованого товару, його габаритами й вагою. Торгові вітрини для косметики оснащені скляними полками, які розраховані на негабаритні та неважкі товари. Також вони можуть підійти для продажу мобільної техніки, шкіргалантереї, канцелярії і ювелірних виробів. Якщо ж ваша спеціалізація — продаж дрібної побутової техніки або взуття, віддайте перевагу прилавкам з МДФ або ДСП, вони більш надійні і міцні. Підібрати торгові вітрини вам допоможуть менеджери компанії Торгоборуд. В каталозі фірми можна знайти якісні моделі за доступною ціною.

Друге, що слід враховувати — напрямок торгівлі і кількість персоналу. Іноді обов’язковим компонентом є стіл ресепшн, за яким співробітник буде оформляти покупки і давати консультацію. Такі вироби виготовляються з дерева і вбудовуються між двох модулів.


Продовольчі острівці

Торгові острівці придатні не тільки для продажу непродовольчої продукції. Відділ можна обладнати для продажу напоїв, солодощів або морозива. Для оснащення такого острівця використовуються меблі іншого типу: закриті або напівзакриті шафи і барні стійки для кафе. Продовольчі відділи дуже популярні у великих містах, їх встановлюють у великих торгово-розважальних центрах. Ніхто не відмовиться від смачної кави або щойно приготованого смузі.

Меблі для торгівлі: де купувати, як обирати

Торгові меблі, як і інше обладнання, продається в спеціалізованих магазинах. Ви можете зробити барну стійку для кафе на замовлення, переплативши близько 30% її вартості або купити її у постачальника.Основним критерієм вибору меблів є їх конструктивні особливості. Торгові вітрини для магазинів повинні бути надійними, стійкими і привабливими. Каркас споруди повинен бути сталевим, а полки — дерев’яними або скляними. Барні стійки для кафе і ресторанів, які пропонує Торгоборуд, виготовляються з дерева і МДФ. Завдяки якісному облицюванню вони виглядають дуже ефектно.

Обов’язково враховуйте стиль вашого відділу. З урахуванням того, що невеликий острівець буде розташовуватися на величезній площі ТЦ, краще зробити його яскравим і помітним. Кольорові фасади з акрилу, освітлювані торгові прилавки зі скла і кам’яна барна стійка — ось що потрібно для того, щоб справити враження на відвідувачів, що проходять повз.

Якщо у вас продовольчий острівець, не забудьте про комфорт для покупця. Мало хто захоче купити кави і пити її на вулиці. Встановіть кілька стільців і дайте можливість гостю насолодитися напоєм біля вас.

Залиште свій коментар


Loading...