«Ніж в спину»: Чи не найвідданіший союзник Москви в НАТО заявив Путіну, що у Європі ніхто не хоче війни

«Ніж в спину»: Чи не найвідданіший союзник Москви в НАТО заявив Путіну, що у Європі ніхто не хоче війни

У Європі не хочуть війни, а розбіжності вважають за краще вирішити дипломатичним шляхом, заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у вівторок, 1 лютого, з посиланням на ТАРС.


«Мій сьогоднішній візит – це частково ще й місія миру, і я хотів би запевнити, що жоден керівник Європейського Союзу, країн-членів не хотів би війни. Ми виступаємо за політичне рішення», – сказав Орбан.

Також він планує продовжити співпрацю з Путіним, перемігши на виборах у квітні. «Тому у мене є обґрунтовані припущення, що ми з вами співпрацюватимемо протягом довгих років», — сказав угорський прем’єр.
Крім того, він заявив про намір домогтися збільшення обсягу постачання газу.
Путін, своєю чергою, сказав, що Угорщина отримує російський газ за ціною в кілька разів нижчою від ринкової в Європі. «Важливо, що і сьогодні Угорщина купує вп’ятеро російський газ дешевше, ніж ринкова ціна в Європі», — сказав він.
Нагадаємо, з 1 жовтня Газпром розпочав постачання газу до Угорщини в обхід України. За умовами контракту, Угорщина отримає 4,5 мільярда кубометрів газу на рік протягом усього терміну угоди. З них 3,5 мільярди надійдуть через Сербію, ще 1 мільярд — через Австрію. Термін дії договору становить 15 років.
Залиште свій коментар