Про це 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. За його словами, очевидно, що певну частину ПВК «Вагнера» виведуть на ротацію. А найбільш боєздатні з цього угруповання перебуватимуть в Бахмуті.

Яке майбутнє чекає на Пригожина

Як наголосив Подоляк, упродовж останніх півтора місяця Пригожин намагається закріпитися в порядку денному як ключовий коментатор війни. Зараз він є своєрідним «сталкером», який пришвидшує процес розпаду російської політичної еліти. Саме Пригожин буде цю еліту атакувати.


Ситуація в Росії поступово гіршає, а війна вже досить довго затягнулася. З часом люди почнуть ставити питання, адже вже бачать, що щось пішло не так.

Будь-яка влада тримається на сакральності. Тобто цар має виглядати, як ікона. Сьогодні ж в Путіні сумніваються всі. Він абсолютно десакралізований. І Пригожин підвищує свою «вагу» на внутрішньому ринку. Інші мовчать, а він ставить питання: «А з якими цілями ми заходили на територію України і що ми отримали?
– зауважив Подоляк.


Пригожин фіксує, що Путін є нікчемою, який не знає, що взагалі робити далі. Також власник «Вагнера» паралельно фіксує свою суб’єктність. Він розуміє, що в майбутньому в Росії буде не класична революція серед еліт, а багато різних протестних та бунтарських проявів у різних регіонах.

Дивіться інтерв’ю з Михайлом Подоляком на ютубі 24 Каналу

Саме в цей момент відбудеться багато перерозподілу майна. І Пригожин хоче в цей момент бути в позиції сили, щоб якнайбільше собі забрати.

Він хоче застовпити за собою місце ключового «перерозподільника» майна в Росії. Все, що вони робили в Україні, коли грабували наші населені пункти. Пригожин очікує, що те саме буде робити в Росії в іншому масштабі. І ПВК «Вагнера» буде в цьому лідерською організацією, адже має дуже потужний потенціал до грабунку,
– підкреслив Подоляк.

Він не вбачає в Пригожині майбутнього лідера Росії. Це просто власник своєрідної «чорносотенної» групи, яка виконуватиме певні завдання та буде збагачуватися. І цілком вірогідно, що з часом «в кормлєніє» Пригожину передадуть низку регіонів.