“Не знаю, чи можна вас назвати громадянином”: ветеран АТО poзгpомив Усика за заклик до дружби з Рocією

“Не знаю, чи можна вас назвати громадянином”: ветеран АТО poзгpомив Усика за заклик до дружби з Рocією

Ведучий програми «Veterano Блог» і ветеран АТО Леонід Остальцев піддав критиці відомого українського боксера Олександра Усика через відсутність у нього чіткої громадянської позиції.
“Як чемпіон світу з боксу ви, Олександр, вважаєте себе українцем, а також вважаєте себе чоловіком, який, незважаючи ні на що, чогось вартий, ви зобов’язані мати чітку і обґрунтовану позицію, а не півтори години “мир, дружба, жвачка”, а також все це присипати православ’ям і “дружбою у Христі”, – заявив Остальцев.

При цьому колишній військовий не вважає, що Усика можна назвати українським громадянином.


“На вашому плечі, Сашко, такий же герб, як і на моєму, але, різниця між нами в тому, що я – українець. Але ось чи можна так назвати вас – не знаю. Більш того, вся різниця в тому, що я не пробачу тисячі yбитиx українців. І я, як і багато таких же, як і я, є саме тим “добром з кулаками”, про яке ви так часто говорите. У мене є збpoя і є яйця, щоб його використовувати проти тих, хто бажатиме зла мені, моїм рідним і моїй країні. Мене так виховали, бо я – солдат і чоловік”, – сказав ветеран АТО.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.Залиште свій коментар


Loading...