Головна / Стрічка новин / Думки / “Не знаю, чи можна вас назвати громадянином”: ветеран АТО poзгpомив Усика за заклик до дружби з Рocією

“Не знаю, чи можна вас назвати громадянином”: ветеран АТО poзгpомив Усика за заклик до дружби з Рocією

Ведучий програми «Veterano Блог» і ветеран АТО Леонід Остальцев піддав критиці відомого українського боксера Олександра Усика через відсутність у нього чіткої громадянської позиції.

“Як чемпіон світу з боксу ви, Олександр, вважаєте себе українцем, а також вважаєте себе чоловіком, який, незважаючи ні на що, чогось вартий, ви зобов’язані мати чітку і обґрунтовану позицію, а не півтори години “мир, дружба, жвачка”, а також все це присипати православ’ям і “дружбою у Христі”, – заявив Остальцев.


При цьому колишній військовий не вважає, що Усика можна назвати українським громадянином.


“На вашому плечі, Сашко, такий же герб, як і на моєму, але, різниця між нами в тому, що я – українець. Але ось чи можна так назвати вас – не знаю. Більш того, вся різниця в тому, що я не пробачу тисячі yбитиx українців. І я, як і багато таких же, як і я, є саме тим “добром з кулаками”, про яке ви так часто говорите. У мене є збpoя і є яйця, щоб його використовувати проти тих, хто бажатиме зла мені, моїм рідним і моїй країні. Мене так виховали, бо я – солдат і чоловік”, – сказав ветеран АТО.

Читайте також:   Костянтин Стогній: Пане Зеленський, припиніть брати на роботу iдіотів! Коли вони міняли собак на газ, це було смішно. Але коли міністр юстиції каже…

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залиште свій коментар

Loading...