«Не злякалась стихії»: 12-річна дівчинка врятувала чотирьох дітей під час потужної повені на Рахівщині

«Не злякалась стихії»: 12-річна дівчинка врятувала чотирьох дітей під час потужної повені на Рахівщині

Тетяна Тулайдан врятувала свого 7-річного братика і ще трьох сусідських дітей.

У селі Стебне, що в Рахівському районі Закарпатської області 12-річна дівчинка Тетяна Тулайдан під час потужної повені врятувала свого братика та трьох сусідських дітей. Вода стрімко наповняла її будинок, але дівчинка не розгубилась.

«Гляньте у ці очі – в них немає страху. Це очі справжнього героя – Тетяни зі Стебного, що на Рахівщині. Юна дівчина, не злякавшись грози і страшної стихії, врятувала свого братика та трьох сусідських дітей. Коли їхні батьки працювали в полі, а вода почала різко прибувати до будинку, Тетяна не розгубилася», — розповів голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.Дівчинка вимкнула електрику вдома, взяла 7-річного братика Юрчика за руку і побігла до будинку своєї тітки. Там перебували ще троє наляканих дітлахів, а води в хаті вже було по коліна. Школярка забрала дітей, заспокоїла їх та провела на другий поверх свого будинку, де вони були в безпеці і чекали дорослих.

«Відважний вчинок Тетяни – це приклад для нас, дорослих, котрий заслуговує на те, аби про нього знали всі. Я, як тато, навіть не можу уявити, що переживали в той момент батьки, яких не було вдома, і вони розуміли рівень небезпеки. Тетяна Тулайдан – маленька геройка з великим серцем», — зазначив Андрій Полосков.Очільник Закарпаття додав, що звернувся до ДСНС України з проханням номінувати 12-річну Тетяну Тулайдан на здобуття премії «Герой-рятувальник року».

Залиште свій коментарLoading...