Не унітазами єдиними: вкраденого собаку евакуйованого захисника «Азовсталі» помітили у тіктокера Кадирова

Не унітазами єдиними: вкраденого собаку евакуйованого захисника «Азовсталі» помітили у тіктокера Кадирова

Російські окупанти вкрали пітбуля у захисника «Азовсталі», який евакуювався з оточеного заводу разом із своїм улюбленцем.


Вкраденого собаку псевдозоозахисники РФ передали очільнику чеченських тіктокерів Рамзану Кадирову.

Про це повідомляють у Мережі.


Кадри з евакуацією українських бійців з оточеної окупантами «Азовсталі» облетіли світ. Є кілька фото та відео, на яких помітно, що разом із собою українські захисники виводили своїх собак. Зокрема є світлини білого пітбуля у наморднику, який евакуйовувався разом зі своїм господарем — бійцем полку «Азов».

Днями стала відома доля цього собаки. Його депортували до Росії.


Псевдозоозахисники видають це за порятунок тварини, а щоб зайвий раз подратувати українців, подарували пса лідеру чеченських тікток-військ Рамзану Кадирову.

Псевдоволонтер із Рязані Юрій Кованов, відібравши собаку у захисників «Азовсталі», привіз її до Грозного. Він розповів, що собаку звали «Адольф», але його переназвали на «Адідас».


За його словами, власники пса обіцяли його розшукати і забрати, на що Кадиров відповів: «Важко тепер їм буде це зробити».

У місцевих новинах  в РФ диктор повідомив, що українського собаку готові обміняти на одного з представників чеченського народу, якого на Батьківщині вважають «злочинцем і терористом», і який зараз перебуває в Україні.

Залиште свій коментар