Аргументація у Киви, як зауважив 24 канал, відверто дивна. Тоді він хотів захищати Україну, у 2014, і навіть зазнав двох контузій (за його словами). А тепер, мовляв, не хоче – бо це більше «не така країна».

Кива заявив, що не повертатиметься з Іспанії – на заваді «дві контузії»

Українські ЗМІ дізналися, що на тлі загрози нового масштабного нападу Росії низка бізнесменів та політиків з України виїхали. Зокрема, виїхав і Ілля Кива – до Іспанії (цей чоловік, нагадаємо, відомий численними українофобськими та проросійськими заявами, а ще й членством в ОПЗЖ).


У телеграм-каналі Кива записав трихвилинне відео для своїх підписників, у якому заявив, що повертатися не хоче. Мовляв, послухав відеозвернення Президента України Володимира Зеленського щодо російської загрози – і не повірив.

Кива заявив, що вже навоювався – у 2014. Мовляв, тоді зазнав дві контузії, та все марно, бо, як виявилося, воював «проти власного народу» (типовий проросійський наратив, до слова).


Не моя війна. Американська. Не буду я тебе захищати, Зеленський. І не буду я за тебе, г***у, віддавати своє життя. Бо коли я у 2014 мав дві контузії, ти в цей час х*** по роялю возив,
– от таку «політичну» та «патріотичну» позицію висловився чинний, зауважимо, народний депутат України.

Що наговорив Кива – дивіться у відео з його телеграм-каналу: