«Не дайте Кремлю знищити ваше майбутнє!» Резніков попередив білорусів про провокацію РФ

«Не дайте Кремлю знищити ваше майбутнє!» Резніков попередив білорусів про провокацію РФ

У п’ятницю, 11 березня, міністр оборони Олексій Резніков звернувся до білоруського народу із закликом не дати втягти свою країну у війну російських фашистів проти України. Він попередив про серію кривавих провокацій, які готує Кремль, щоб мусити керівництво Білорусі розпочати військові дії проти нашої країни.
Про це голова Міноборони повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook. Він зазначив, що володіє перевіреними інформаційними даними щодо задуму командування російських окупаційних військ завдати ударів по території Білорусі з українського повітряного простору.

«Згідно з їх злочинним задумом, російська авіація готується завдати удару по ряду населених пунктів на території Республіки Білорусь, що знаходяться поблизу українсько-білоруського кордону. Зокрема, удару збираються завдати н.п. Копані, Столинського району Брестської області.


Для маскування злочину Росія має намір здійснити атаку з повітряного простору України.

Мета провокації – змусити чинне керівництво Білорусі до війни проти України», – заявив Олексій Резніков.


Голова Міноборони наголосив, що Росія намагається пов’язати білорусів кров’ю у своїй нацистській війні проти українського народу.

«Гарантую, що українська армія не планувала, не планує і не плануватиме жодних агресивних дій проти Білорусі.

Не дозвольте втягти свою країну у цю війну! Збережіть життя своїх близьких! Не дайте Кремлю знищити майбутнє Білорусі!» – закликав Олексій Резніков.

Скриншот
Залиште свій коментар