Названо слова, які найчастіше вживав Зеленський під час послання до Ради

Названо слова, які найчастіше вживав Зеленський під час послання до Ради

Під час свого послання до Верховної Ради президент Володимир Зеленський найчастіше вживав слова «ми«, «Україна» та «вперше«. Також у своєму спічі глава держави часто говорив про Крим, незалежність і «Велике будівництво».


Варто зазначити, займенник «я» президент вжив 21 раз, що менше, ніж минулого року. Контент-аналіз звернення Зеленського провів аналітичний портал «Слово та Діло«.

Найвживаніше слово в спічі – «ми» президент використав 75 разів, слово «Україна» прозвучало з вуст гаранта 47 разів, а замикає трійку «лідерів» серед найбільш вживаних у зверненні до парламенту слово «вперше» – його Зеленський промовив 41 раз.


Також часто глава держави говорив займенники «наш/нас/нам«, а слово «Україна» заміняв на «держава«, «українці«, «державний«, «незалежний«.

Варто зазначити, що менше, ніж минулого року, Зеленський говорив про тимчасово окуповані території України. Водночас Крим згадував удвічі частіше, ніж Донбас. У цьому контексті глава держави говорив про війну, армію та безпеку. Проте слова «кордон» і «реінтеграція» жодного разу не промовив.


Звісно, звернення Зеленського не обійшлося без згадки «Великого будівництва«. У цьому ракурсі президент майже 10 разів сказав слово «дороги«, по 7 разів слова «мости» та «будівництво» і тричі згадав про аеропорти.

Водночас про актуальну тему сьогодення – COVID-19 Зеленський говорив не так часто. У відведеній для коронавірусу частині промови президент 6 разів згадав «медиків» і двічі сказав «пандемія«, «вакцинація» та «СОVID-19«.


 
Найчастіше використовувані слова у зверненні Зеленського
Залиште свій коментар