“Наступного разу я спробую змінити розклад війни, щоб поговорити”. Зеленський відповів Драгі на закид через відтерміновану телефонну розмову

“Наступного разу я спробую змінити розклад війни, щоб поговорити”. Зеленський відповів Драгі на закид через відтерміновану телефонну розмову

Прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що президент України Володимир Зеленський “переховується у Києві”, тому не зміг з ним поговорити телефоном.Про це 25 лютого повідомило італійське видання La Stampa, – пише інтернет-видання “Гордон“.

“Він переховується десь у Києві. На позачерговому засіданні Європейської ради, в якому брав участь український президент, він сказав, що в Україні немає більше часу, що він та його сім’я є мішенню російських сил. Це був драматичний момент”, – цитує видання слова Драгі.


Італійський прем’єр додав, що домовився із Зеленським про зустріч, проте вона так і не відбулася.

“Сьогодні вранці він мене шукав, ми домовилися про зустріч телефоном, станом на 9.30, але зателефонувати не вдалося, тому що президента Зеленського вже не було”, – сказав Драгі.


Зеленський за кілька годин відповів прем’єр-міністру у Twitter.

“Сьогодні о 10.30 на в’їзді Чернігова, Гостомеля та Мелітополя сталися запеклі бої. Загинули люди. Наступного разу я намагатимусь змінити розклад війни, щоб поговорити з Маріо Драгі у певний час”, – написав він.

І додав, що “тим часом Україна й надалі бореться за свій народ”.

Залиште свій коментар