Нардепка Білозір вигуляла у Люксембурзі балетки Chanel та сукню зіркової української дизайнерки

Нардепка Білозір вигуляла у Люксембурзі балетки Chanel та сукню зіркової української дизайнерки

Народна депутатка із групи “Довіра” Лариса Білозір днями побувала у парламенті Люксембургу.


Там вона модерувала дискусію про ролі національних парламентів Ради Європи у розв’язанні проблем білорусів, що перебувають у вигнанні.

Пост Лариси Білозір
Пост Лариси Білозір

Для заходу політикиня обрала сукню українського бренду the COAT Каті Сільченко торішньої колекції, яка створювалася з силуетами, принтами та вишивкою, які символізують українські традиції. Речі з тієї колекції коштують 300-450 євро, а сукня, яку придбала Білозір – 420 євро (18,5 тис.гривень).


Сукня Білозір бренду the COAT by Katya Silchenko
Сукня Білозір бренду the COAT by Katya Silchenko

 

 Колекція the COAT весна-літо 2023 року
Колекція the COAT весна-літо 2023 року

Доповнила образ депутатка балетками, які дуже схожі на вінтажні Chanel. Зараз такі можна знайти за 1382 євро (майже 61 тисячу гривень).


Балетки Chanel
Балетки Chanel

До речі, Ларису Білозір часто помічали в одязі та з аксесуарами світових люксових брендів, та вона запевняла, що то все репліки, які коштують набагато дешевше оригінальних речей. Наприклад, якось вона прийшла у Раду із сумкою, яку ідентифікували як легендарну Kelly від Hermès. Ціни на ці сумки стартують від 10 тисяч доларів, та й купити її не так просто – черга на кілька років. Але сама Білозір тоді заявила, що купила аксесуар у Вінниці за сім тисяч гривень.

Без авто, з кількома квартирами

Як вже писав “Інформатор”, згідно з декларацією про майно, у Лариси Білозір свого авто немає. Вона їздить на Tesla Model Y свого брата Олександра Кучера, який був придбаний у вересні 2022 року за два мільйони гривень.


Мешкає депутатка у житловому комплексі “Pechersk Sky” на Дружби народів. У 2016 році депутатка в один день стає власницею двох квартир – на 62,5 “квадратів” за 2 млн 375 тисяч та на 95,6 м кв. вартістю 3 млн 632 тис. 800 грн. Через три роки Андрій Білозір купив тут паркомісце за 500 тисяч гривень.

Лариса Білозір у своїй декларації вказує, що в неї є ще декілька апартаментів у Києві – квартира площею у 91,3 м кв та вартістю 322 452 грн (придбана у 2003 році), ще одна за 499 182 (придбана у 2012).

У розпал повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а саме у липні 2022-го, Лариса Білозір придбала нерухомість в Ужгороді. Квартира площею 69,1 м кв. обійшлася їй у 890 тисяч гривень.

Залиште свій коментар