Нардеп Кива давно працює на ФСБ РФ: сайт «Миротворець» розкрив кураторів та завдання адепта «руского міра». Фото

Нардеп Кива давно працює на ФСБ РФ: сайт «Миротворець» розкрив кураторів та завдання адепта «руского міра». Фото

У центрі «Миротворець» повідомили, що народний депутат партії «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива, відомий своєю проросійською позицією, нібито тривалий час працює на ФСБ Росії. Його так званим куратором назвали співробітника 9-го управління департаменту оперативної інформації 5-ї Служби ФСБ Юрія Обмачевського.
Як зазначили на сайті інформаційного порталу «Миротворця», основним завданням Киви нібито є формування в Києві та інших містах лояльних до Кремля громадських організацій «для участі їхніх членів у дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Україні».

Юрій Обмачевський на сайті "Миротворець"

Підконтрольними нардепові громадськими організаціями є:


  • «Патріоти за життя»
  • «Антирейдер»
  • «Союз ветеранів МВС»
  • «Київщина» (м. Вишгород),
  • «Союз ветеранів АТО» (Харків, Дніпро, Полтава),
  • «Ветерани АТО» (м.Херсон).

У матеріалі зазначено, що більшість членів цих організацій не знають про те, що їх через Киву використовує ФСБ.

«Наприкінці 2021 року Кива запевнив свого куратора з ФСБ, що у будь-який момент за необхідності може швидко зібрати понад 1500 людей для проведення антиурядових акцій у Києві», – йдеться у повідомленні.У «Миротворці» додали, що нардеп нібито гарантував своїм кураторам, що його вказівки будуть виконувати навіть окремі високопосадовці Національної поліції у Києві та Київській області. У центрі також відповіли на закиди про те, чому самого Киви немає у базі «Миротворця».

«Бо Кива нам допомагав! Кива нам допомагав викривати співробітників 9-го управління департаменту оперативної інформації 5-ї служби ФСБ РФ і їхню агентуру в Україні», – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що Кива заявив, що не має наміру повертатися до України – він не хоче воювати з агресором у разі повномасштабного вторгнення. Причиною для відмови повертатися в країну Кива назвав нібито переслідування за «іншу позицію» та «критику влади». Раніше з’явилися дані, що Кива 30 січня виїхав до Іспанії.

Ілля Кива

Нардеп давно відомий своєю проросійською позицією. Нещодавно він потрапив у центр уваги ЗМІ, коли повторив тезу російської пропаганди про те, що Україна зараз перебуває під зовнішнім управлінням США, і всі рішення української влади узгоджуються з Вашингтоном. Також нардеп заявив, що рано чи пізно Україні доведеться сісти за стіл переговорів із керівництвом РФ.

Окрім того, Кива вітав із днем народження президента РФ Володимира Путіна, носив червону зірку, а також «святкував» річницю вбивства лідера ОУН Степана Бандери. Водночас, коли Офіс генпрокурора порушив на нього кримінальну справу за підозрою у державній зраді, народний депутат заявив, що жодні переслідування не зможуть припинити його боротьбу за відновлення дружніх відносин України з Росією.

Залиште свій коментар


Loading...