«Найнепомітніший, найпридуркуватіший»: російський вчений розповів, хто стане наступником Путіна

«Найнепомітніший, найпридуркуватіший»: російський вчений розповів, хто стане наступником Путіна

Наступником президента Росії Володимира Путіна стане «найнепомітніша, найпридуркуватіша» людина без амбіцій. Зокрема, на місце очільника Кремля наразі явно претендує експрезидент і прем’єр Росії Дмитро Медведєв, який останнім часом активізувався.


На сьогодні п’ять військових структур у Росії стежать одна за одною, побоюючись, що наступником стане хтось із конкурентів.

Таку думку російський вчений, професор Вільного університету в Ризі Дмитро Орєшкін висловив в інтерв’ю YouTube-каналу «Є питання».


«Наступником Путіна буде той, кого і уявити собі не можна. Найнепомітніший, найпридуркуватіший, який жодних претензій та амбіцій не має, і це означає, що він найрозумніший. У цій системі треба саме так і триматися… Тож наступником буде найбільш непримітненький, найбільш сіренький, найбільш скромненький, тому що тим, хто занадто яскраво виділяється, відразу голову відривають«, – пояснив учений.

За його словами, наразі п’ять військових структур в РФ стежать одина за одною, побоюючись, що наступником стане хтось із конкурентів.


На думку Орєшкіна, на посаду російського президента явно претендує Медведєв, який останнім часом активізувався.

«Мені здається, у нього є внутрішні підстави претендувати на позицію в результаті зміни влади, посилення своїх адміністративних позицій. А в тій системі, яку побудував Путін, – хто голосніше проти Заходу гавкає, той і найбільший молодець», – пояснив професор.


Залиште свій коментар