Нагірний Карабах запровадив воєнний стан: Росія вже відреагувала

Нагірний Карабах запровадив воєнний стан: Росія вже відреагувала

РФ звинуватила Азербайджан у порушенні домовленостей.У невизнаній Нагірно-Карабаській республіці запровадили воєнний стан на тлі нової напруги між Азербайджаном та Вірменією.

Про це пише «Интерфакс».


Президент невизнаної республіки Араїк Арутюнян підписав указ про тимчасове обмеження прав і свобд в умовах оголошеного воєнного стану. Так, обмежені право на свободу зібрань, страйків, а також заборонена робота низки організацій.

Водночас Міноборони РФ звинуватило Азербайджан у порушенні домоволеностей щодо Нагірного Карабаху. Азербайджанські військові нібито зайшли в зону відповідальності російських миротворців і обстріляли підрозділи армії невизнаної республіки.


«Наразі командуванням російського миротворчого контингенту вживаються заходи для врегулювання ситуації та повернення військ у початкове становище. Азербайджанській стороні скерований заклик щодо відведення військ», – додали в російському Міноборони.

У свою чергу азербайджанські військові заявили, що бійці невизнаної республіки намагалися скоїти диверсію проти армії Азербайджану. Інцидент із обстрілом підрозділів ворога там спростували.

Залиште свій коментар