Нагадали про злочини: у Bloomberg розкрили нові деталі, як Лаврова «поставили на місце» в ОБСЄ

Нагадали про злочини: у Bloomberg розкрили нові деталі, як Лаврова «поставили на місце» в ОБСЄ

З’явилися подробиці того, як главу російського Міністерства закордонних справ Сергія Лаврова «поставили на місце» на засіданні ОБСЄ. З’ясувалося, що під час вечері у нього відбулася дискусія із державним секретарем США Ентоні Блінкеном через Україну.


Про це пише Bloomberg, посилаючись на людей, поінформованих про перебіг їхньої розмови. Дипломати обмінювалися з колегами думками щодо подій у нашій країні, і напруженість виникла, коли мова зайшла про загрозу вторгнення Росії в Україну.

Пролунали тези про те, що Захід шукає способи вплинути на Кремль та не допустити наступу, зокрема, за рахунок запровадження санкцій.


Лаврова "поставили на місце" Кулеба та Блінкен.

Тоді Лавров заявив, що НАТО та Європейський Союз «пригнічують інакодумство» і є загрозою для Росії. Блінкен же відповів йому, що Північноатлантичний альянс – це насамперед оборонний союз держав.

Окрім того, російський міністр назвав події в Україні в 2014 році, після яких ексглава держави Віктор Янукович, якого підтримувала Росія, втік із країни, переворотом. Держсекретар нагадав Лаврову про низку злочинів, скоєних прихильниками колишнього президента: обстріл мирних протестувальників у Києві та вбивство понад сотні людей, які вийшли на мітинг.


Додамо, що прессекретарка МЗС РФ Марія Захарова не погодилася з припущенням про те, що Блінкен переміг у суперечці з Лавровим.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що Блінкен підтримав українського міністра закордонних справ Дмитра Кулебу, коли той нагадав Лаврову, що РФ обстрілює Україну та вбиває наших військових на Донбасі.


Залиште свій коментар