Над окупованою Херсонщиною нависла нова загроза: полковник СБУ розкрив подробиці

Над окупованою Херсонщиною нависла нова загроза: полковник СБУ розкрив подробиці

Ворог не піклується про забезпечення продовольством окупованих земель, зазначив Роман Костенко.
Жителям окупованих районів Херсонської області загрожує гуманітарна криза, оскільки російські військові використовують нечисленні переправи через Дніпро для перевезення зброї, а не продовольства.

Про це розповів секретар парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко на Youtube-каналі ТСН.


За словами Костенка, «зараз може назріти гуманітарна криза в цих регіонах«.

«Противник намагається використовувати все це (переправи — ред.), щоб перевозити боєприпаси і логістику для своїх військ. А там є наші люди, яким продовольство по факту туди ніяк не потрапляє, противник цим не займається. Ця проблема назріває, нам потрібно розуміти, як із нею впоратися», — пояснив він.


Костенко також розповів, що ЗСУ і російські військові ведуть на Херсонщині «війну переправ».

«У них не один напрямок, вони використовують понтонні переправи, постійно їх налагоджують. Пороми, якими вони перевозять, ми уражаємо, але Росія — ресурсна країна. Вони збиралися воювати зі всім світом, тому цього мотлоху в них вистачає. Плюс, за нашими даними, вони відновили постачання по Ново-каховській дамбі. Тому ми постійно вражаємо, вони відновлюють», — сказав він.

Залиште свій коментар