На Житомирщині зафіксовано десятки випадків зараження Дельта-штамом: одна хвора померла

На Житомирщині зафіксовано десятки випадків зараження Дельта-штамом: одна хвора померла


На території Житомирської області вперше підтвердили зараження людей варіантом коронавірусу Дельта – одразу 20 випадків. Внаслідок хвороби померла одна з пацієнток.

Двоє інфікованих раніше приїхали з Російської Федерації й Туреччини. Про це проінформували фахівці обласного лабораторного центру МОЗ на сторінці у Facebook.



Зазначається, що зараження Дельтою у громадян різного віку підтвердилося не тільки за результатами аналізу житомирської лабораторії, а й у референс-лабораторії Центру громадського здоров’я в Києві.

Хворі – жителі облцентру, а також міста Новоград-Волинський, селища Лугини й інших населених пунктів Житомирщини, назви яких в обллабораторному центі не уточнили.

Водночас через поширення матованого штаму COVID-19 жителів області закликали бути вкрай обачними. Зокрема, піклуватися про власне здоров’я й оточуючих, дотримуючись протиепідемічних правил, які в країні ніхто не відміняв, але люди почали ними нехтувати.





Дані щодо коронавірусу в Житомирській області

«Просимо громадян з усією відповідальністю віднестись до необхідності дотримання протиепідемічних норм і правил. Найменше, що ви можете зробити для уникнення інфікування вірусом, – це вдягати в закритих приміщеннях маску, часто мити руки, застосовувати деззасоби, уникати масових заходів і дотримуватись фізичної дистанції щонайменше в 1,5 метра», – наголосили фахівці.

Читайте також:   Ляшко прогнозирует 10 тысяч зараженных коронавирусом в Украине к концу апреля

Крім цього, підкреслили, що найкращим способом вберегтися від коронавірусу та не бути джерелом цієї інфекції є вакцинація. Населення Житомирщини закликали проявити громадянську свідомість і йти в пункти щеплення.

«Кожен, хто вакцинується, внесе свій вклад у боротьбу з епідемією і не дасть вірусу можливості поширюватись надалі. Будь-яка вакцина, яка є сьогодні в Україні, добре працює і проти штаму Дельта, який стає домінуючим у всьому світі. Адже за статистикою МОЗ, 99% тих, хто захворів на COVID-19, були невакцинованими», – підсумували в Житомирському ОЛЦ.

Дані щодо вакцинації на Житомирщині (перша і друга дози)
Залиште свій коментар

Loading...