На Запоріжжі українські захисники знищили окупантів та захопили трофеї: з’явилися подробиці

На Запоріжжі українські захисники знищили окупантів та захопили трофеї: з’явилися подробиці

На Запоріжжі 24 березня захисники України знищили 15 окупантів та ще 11 поранили. Крім того, військові ЗСУ захопили чотири бронетранспортери та один танк.
Також пошкоджено один літак, знищено п’ять одиниць автомобільної техніки, дві бойові машини, один танк та один бронетранспортер. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За його словами, бійці тероборони провели наступальну операцію та звільнили село Малинівка в Пологівському районі, зараз триває «зачистка» села від диверсантів та залишків окупантів.


Крім того, бої йдуть у населених пунктах Кам’янське, Оріхів, Гуляйполе. У Гуляйпільському районі окупованими залишаються Любимівка та Новозлатополь. При цьому з радіоперехоплення стало відомо, що окупанти зазнають втрат, а Гуляйполе називають «Злим містом».

«Знаєте, я думаю, що вони ще не усвідомили, що в нас уся Україна зараз дуже і дуже зла. Але це лише питання часу. Вони зрозуміють, але буде вже пізно. Пізно для них. І вчасно для нас», – зазначив Куртєв.Він також повідомив, що Запоріжжя поступово повертається до звичного життя: відновлюється робота громадського транспорту, запрацювали два додаткові тролейбусні маршрути, відновлює роботу малий та середній бізнес.

Водночас Куртєв закликав місцевих підприємців починати працювати, а жителів міста активніше користуватися їхніми послугами, оскільки «відновлення бізнесу – це запорука стабільного життя міста».

Залиште свій коментар


Loading...