На Харківщині підірвали гауляйтера одного із селищ

На Харківщині підірвали гауляйтера одного із селищ

У Харківській області підірвали «гауляйтера» стратегічно важливого для окупантів селища Великий Бурлук Євгена Юнакова. Він підірвався у власному автомобілі.


Дані про загибель колаборанта підтвердив народний депутат партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко на своєму каналі в Telegram ввечері 10 липня. «Інформація підтвердилась! Ура! Юнакова більше немає на нашій прекрасній землі. Згорів на роботі, як кажуть», – написав нардеп.

Спікер Одеської ОВА Сергій Братчук повідомив, що Юнаков підірвався у машині біля будівлі місцевої адміністрації.


«У Великому Бурлуці на Харківщині місцевий гауляйтер Євген Юнаков підірвався у авто біля місцевої адміністрації», – написав він у Telegram.

Журналіст Павло Федосенко зазначив, що вибух пролунав близько 15:00 у неділю, 10 липня. Такі дані він отримав від власних джерел.


Колаборант підірвався у авто

«Кілька джерел серед місцевих підтверджують, що Юнаков загинув. До вторгнення був юристом у голови Вільхуватської ОТГ Василя Сорокіна, який теж перейшов на бік окупантів. За попередньою інформацію, Юнаков був призначений цілим гауляйтером Куп’янського району», – зазначив Федосенко у Facebook.

Зазначимо, що Великий Бурлук має дві залізничні станції і є важливим залізничним вузлом.


Залиште свій коментар